• United in Brutality Fest 2022

  United in Brutality Fest 2022

  United in Brutality Fest 2022 již za měsíc...

  přečíst

 • NovaRock 2022

  NovaRock 2022

  NOVAROCK 9. - 12. June 2022 Nickelsdorf, Austria 9. - 12. Červen 2022 Nickelsdorf, Rakousko

  přečíst

 • FajtFest 2022

  FajtFest 2022

  Již 13. ročník core/metalového festivalu který s každým dalším rokem posouvá

  přečíst

 • MetalGate Czech Death Fest již za necelý měsíc

  MetalGate Czech Death Fest již za necelý měsíc

  MetalGate Czech Death Fest 2022 už za necelý měsíc! Peklo rozpoutají například Dying Fetus, Impaled Nazarene či Vomitory...

  přečíst

Merlin, Rain, Pavoucy

Místo: Rock Pub, Liberec
Datum:23.2.2013
  
  Koncert pražské rockové legendy MERLIN v čele s Danem Horynou (ex. Vitacit, Benefit atd.) Spolu zadul sewerský crossover RAiN a nářezníci PAVOUCY.
 
186 Fotografií
 

  Stává se, že úvody nebývají lehké. Jako třeba v tomto koncertním případě. Otvírání hudebního večera připadl na kapelu Pavoucy ze Cvikova. Ta se toho chopila velmi dobře, kluci se nezalekli ani zdánlivého chladu z řad posluchačů. Ovšem ti přeci jen odměnili potleskem každý jejich song. Nu co, bývá to tak, že se návštěvníci teprve rozehřívají .
  Podstatně vyšší stupeň rozehřátí se projevil na následující kapelu Rain z Nového Města pod Smrkem.. Díky jejich velké oblibě zná spousta fanoušků texty jejich písní a tak patřilo k normálu podpořit Honzu prozpěvováním si s ním a další jiné projevy přízně kapele. Hrací čas Rain uběhl rychle.
  Většina návštěvníků pak dosahovala bodu varu. A taky dychtivého očekávání další kapely. Do Rock Pub zavítal Merlin. Je potřeba tuto kapelu s vedoucím Danem Horynou představovat? Snad ne. Bezvadný zážitek, hudební i vizuální. Konkrétně myšlen ohňostroj energie, jakou sršil Dan Horyna za mikrofonem a jíž vypouštěl mezi posluchače a fanoušky. I za zhruba hodinku, zážitek několikanásobně převýšil očekávání.
  Hudební večer pak uzavřela kapela Rain, asi půlhodinovým setem. Na závěr patří díky především klukům z Rain, že přivedli Dana Horynu s Merlinem do Rock Pub.
 
                                                                               Autor textu: Petra Petty Kunzová
 


Napsat komentář

Komentujete jako host.

 
Postaveno na Joomla! & YOOtheme.
Copyright © 2011 - 2022 CreedNet.cz - všechna práva vyhrazena.