• Fryyest 2021: aktuální Line-up

  Fryyest 2021: aktuální Line-up

  Fryyest 2021: aktuální Line-up

  přečíst

 • 3 týdny do OEF 2021!!!

  3 týdny do OEF 2021!!!

  3 weeks to OEF 2021!!! • 3 týdny do OEF 2021!!! Help us with promotion, invite your friends and share where you can!!! Thank you!!! Pomozte s promotion, pozvěte kámoše, kámošky a šiřte kde se dá!!! Děkujeme!!!...

  přečíst

zář04

NTEY DF 2020 Against All Infectious Germs

NTEY Tiskové zprávynteydf aaig 


  Special edition NTEY deathfest 2020 Against All Infectious Germs vypukne už za 14 dní. Lístků je dostatek !!!

Tisková zpráva #2

   Speciální podzimní edice NTEY deathfestu -Against All Infectious Germs vypukne už za 14 dní. Uskuteční 17. - 20. září 2020 opět v kempu u Ferdinanda v Srbské Kamenici nedaleko Děčína a rovnou se tak zařadí mezi jediný třídenní death / grind / gore festival letošní festivalové sezóny u nás.
Bezpečnostní opatření okolo šíření nemoci Covid – 19 naštěstí nezasahuje na venkovní akce, mezi které se náš NTEY Deathfest řadí. Proto se (doufejme zatím) nemusíme bát nesmyslných roušek, ještě nesmyslnějších rozestupů a všudypřítomné smradlavé desinfekce. Povolený počet návštěvníků venkovních akcí je stále na hranici 1000 osob.
   I přesto že jsme venkovní festival nemusíte se bát špatného počasí. Zázemí NTEY Deathfestu nabízí krytou produkci v našem speciálním stanu s prostornou stage, dostatek místa ke stanování či umístění karavanu, teplou hospůdku se skvělým jídlem a pitím a vše co tradiční autocamp nabízí. Kempování je na našem festivalu zcela ZDARMA!!!
   Lístků je dostatek a budou k dostání na místě za cenu 600,- Kč (pro držitele lístků na NTEY 2020 pouze 500,- Kč). Zároveň všichni držitele lístků na zrušený ročník letošního NTEY Deathfestu 2020 získají novou vstupenku na rok příští.
   Ten se uskuteční 20-22. května 2021 opět v kempu u Ferdinanda v Srbské Kamenici nedaleko Děčína. Pokud sledujete novinky tak víte, že dva hlavní headlineři z letošního ročníku vystoupí i za rok. Těšit se tak můžete na legendární Pestilence a Blood red throne.
   Zároveň jsme změnili maskota festivalu a tím není nikdo jiný než legendární Výr velký neboli Bubo Bubo, který se řadí mezi velmi vzácné a ohrožené druhy a hnízdí na jaře nedaleko našeho festivalu. Loňský ročník prověřil, že Výři nejsou žádné bačkory a kvalitní muzika je jim blízká.


Děkujeme za Vaši přízeň, buďte zdrávi a těšíme se s Vámi na shledanou!
Váš NTEY team!